Glass Dekor, ul. Prosta 30, 42-262 Poczesna
Oddział Warszawa
Oddział Trójmiasto
tel. 34 327 40 00
biuro@glassdekor.pl

Glass Dekor opiera się głównie na doświadczeniu i umiejętnościach, które w połączeniu z najnowocześniejszym sprzętem i technologią pozwalają na realizację zleceń zarówno małych, jak i dużych na najwyższym poziomie. Zajmujemy się produkcją od A do Z - począwszy od rozkroju szkła, poprzez profesjonalne przygotowanie grafiki, aż do wydruku. Naszą misją jest profesjonalne zapewnianie nowoczesnego i funkcjonalnego wyglądu polskim domom i firmom. Wysoka jakość druku, możliwość wydruku bezpośredniego na prawie każdym materiale, krótkie terminy realizacji zleceń oraz rzetelność sprawia, że nasza firma jest wartościowym partnerem. Jeżeli chcesz tchnąć w swoje pomieszczenia odrobinę luksusu, skontaktuj się z nami!

 

 

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ OBSŁUGI

certificate

Wysoki poziom obsługi klienta to nasz priorytet. Zależy nam, aby klient czuł się usatysfakcjonowany na każdym z etapów realizacji zamówienia. Oferujemy fachowe doradztwo oraz dobór materiałów. Nasze produkty są dopracowane pod każdym względem, a każda tafla szkła jest rzetelnie kontrolowana przed wydaniem.

PEŁEN PROFESJONALIZM

mortarboard

W naszym zespole mamy wyłącznie samych specjalistów; mistrzami druku cyfrowego jesteśmy od wielu lat, miłość do szkła zrodziła się w między czasie. Połączenie tych dwóch pasji oraz doświadczenia owocuje panelami szklanymi najwyższej jakości.

CENY PRODUCENTA

piggy-bank

Zamawiając szklane panele u producenta mają Państwo gwarancję najlepszego stosunku jakości do ceny. Oferujemy atrakcyjne ceny zarówno klientom hurtowym, jak i indywidualnym.

TERMINOWOŚĆ

calendar

Czas realizacji dla szkła niehartowanego wynosi od 3 dni do 2 tygodni, natomiast dla szkła hartowanego od 2 do 4 tygodni. Widełki czasowe są dość szerokie ze względu na zróżnicowanie i indywidualność zamówień. Czas realizacji może ulec wydłużeniu w przypadku nietypowych zamówień.

 

Skontaktuj się z nami

Glass Dekor
ul. Prosta 30, 42-262 Poczesna

tel. 34 327 40 00

792 600 612

biuro@glassdekor.pl

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 16:00.
Odbiory możliwe od godziny 6:00.

Oddział Warszawa

Polub nas!