Glass Dekor, ul. Prosta 30, 42-262 Poczesna
Oddział Warszawa
Oddział Trójmiasto
tel. 34 327 40 00
biuro@glassdekor.pl

 

Nasze panele wysyłamy w bezpiecznych paczkach za pośrednictwem firm kurierskich i spedycyjnych. Wszystkie wymiary powyżej 50x50 cm są pakowane w bezpieczne skrzynie drewniane. Gwarantujemy dotarcie każdej przesyłki z panelami szklanymi w całości. 

Do otwarcia skrzyni niezbędny będzie śrubokręt lub wkrętarka.

W przypadku stwierdzenia uszkodzenia należy niezwłocznie spisać z kurierem protokół szkody oraz przesłać go nam wraz ze zdjęciami uszkodzonego towaru. To uprawnia do całkowicie bezpłatnego wykonania i wysłania nowego produktu. Takie sytuacje należą jednak do rzadkości.

Na każdej paczce znajduje się koperta "DOKUMENTY dla klienta", w której znajdą Państwo instrukcję montażu oraz paragon lub fakturę VAT.

Z naszej strony nie ma możliwości umówienia kuriera na konkretną godzinę. Kurier zazwyczaj dzwoni sam, aby umówić dogodną godzinę dostawy. W dniu wyjścia wysyłki z naszej firmy otrzymują Państwo mailowo dane do śledzenia. Kurier nie ma obowiązku wniesienia paczki do mieszkania.

Wysyłka paneli szklanych wiąże się z kilkoma ograniczeniami. Do wysyłki wszystkie panele muszą być hartowane. Najdłuższy możliwy wymiar do wysyłki to 250 cm.  Jeśli długość panelu jest większa niż 190 cm, wysokość nie może być większa niż 60 cm. Poniżej 190 cm długości maksymalna wysokość to 100 cm.

paczka

 

Koszt wysyłki wynosi od 50 do 200 zł w zależności od wymiarów i ilości tafli. 

 

Jeżeli interesuje Państwa dostawa za granicę, z chęcią wykonamy bezpiecznie skrzynie transportowe do odbioru przez Państwa przewoźnika. Z naszej strony nie ma możliwości wysyłki za granicę.

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami

Glass Dekor
ul. Prosta 30, 42-262 Poczesna

tel. 34 327 40 00

792 600 612

biuro@glassdekor.pl

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 16:00.
Odbiory możliwe od godziny 6:00.

Oddział Warszawa

Polub nas!